AdAlio - Technologie innowacyjne / ekologiczne

 • Załóż swoje konto!
  *
  *
  *
  *
  *
  Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.

 

IZOLPLUS farba, tynki termorefleksyjne-termoizolacyjne i masy termoizolacyjne

Email Drukuj

STRONA W PRZYGOTOWANIU 

FARBY Z GRUPY IZOLPLUS

Farby IZOLPLUS mają zastosowanie w malowaniu: ścian zewnętrznych, ścian wewnętrznych, dachów z blachy ocynkowanej, blachodachówki, dachówki ceramicznej, gontów i pap, drewna i betonu. Są farbami ekologicznymi wodorozcieńczalnymi.

Farby IZOLPLUS posiadają 3 dodatki, sfery termoizolujące, termo-refleksyjne o różnej wielkości. Dodatki są ceramiczne z próżnią w środku i organiczne wypełnione gazem szlachetnym o wysokiej refleksyjności. Dzięki temu IZOLPLUS nie jest droższa od popularnych farb dostępnych na naszym rynku
a posiada unikalne właściwości jak:

·         wysoka elastyczność w zależności od rodzaju farby nawet do 300%,

·         refleksyjność w paśmie podczerwieni po wyżej 92%,

·         zabezpieczają tynki przed degradacją,

·         wyciszają pomieszczenia.

Ilustruje to wykres poniżej.

 farba_termoizolacyjna_pierwsze_badanie.jpg

Poza właściwościami termoizolacyjnymi i refleksyjnymi dzięki dużej elastyczności nasze farby dłużej chronią podłoże, na które są nałożone, w szczególności: tynki tradycyjne, tynki cienkowarstwowe (nakładane na wełny lub styropiany termoizolacyjne) blach, pokrycia bitumiczne dachów, drewno, beton i inn

  Dlaczego należy stosować farby termo-refleksyjne, termo-izolacyjne ?

wykres_energii.jpg

Największa część energia z klasycznego centralnego ogrzewania (CO) rozchodzi w postaci podczerwieni mniej w postaci konwekcji i w niewielkiej ilości w postaci kondukcji.

 

Farby termorefleksyjne„uszczelniają ściany” przed upływem energii cieplnej w postaci podczerwieni, obrazuje to wykres niżej:

w.jpg

Farby termorefleksyjne IZOLPLUS „uszczelniają ściany” przed upływem energii cieplnej w postaci podczerwieni. Sposób ogrzewania naszych budynków to wciąż najczęściej ogrzewanie za pomocą kaloryferów z średnim lub wysokim parametrem grzania, gdzie energia w największej części rozchodzi się w postaci podczerwieni (wykres powyżej). W porze letniej budynki pochłaniają energię ze słońca głównie w postaci podczerwieni. Nasze farby chronią przed stratami energii zimą i przed zyskami energii w lecie. Obniżając koszty ogrzewania zimą i koszty klimatyzacji pomieszczeń latem, również wyrównują temperaturę w pomieszczeniu i niecowyciszają pomieszczenia pomalowane farbą IZOLPLUS.

Farby Izolplus charakteryzują się też dobrymi własnościami potrzebnymi do mycia powierzchni pomalowanych w szczególności tynków zewnętrznych. Farby w wykonaniu zewnętrznym mogą też zawierać dodatkowo czwarty komponent: CeraTherm. Co poprawia refleksyjność, wytrzymałość i daje farbie silny mat o właściwościach ukrywających, matujących niedoskonałości tynku. Farby Izolplus do malowania pap i gontów poprawiają właściwości mechaniczne tych materiałów, uszczelniają i wzmacniają je, naprawiają też uszkodzenia nawet do 5 mm szerokości. Farby Izolplus do malowania dachówek i blachodachówek zabezpieczają dachówki przed korozją i poprawiają refleksyjność chroniąc dachy przed przegrzewaniem się.

 

Nasze farby można zamawiać w skali elastyczności od 100%
do 300% w zależności od potrzeby.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       
   
 
     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
certyfikat_maly

Czy wiesz, że możesz oszczędzać energię?

Sample Images
tylko dlatego, że pomalujesz swój dom farbą termoizolacyjną.
IZOLPLUS - specjalistyczna farba  akrylowa do stosowania ogólnego na zewnątrz i wewnątrz  budynków z dodatkiem termoizolacyjnym ceramiczno-próżniowym.
Oprócz walorów estetycznych farby, główną zaletą powierzchni pomalowanej tą farbą jest uzyskanie:
- poprawa izolacyjności termicznej (oszczędność energii cieplnej w zimie to 12 do 20%)
Jesteś tutaj: Strona główna